MASÁŽE - PARDUBICE

Havajská masáž Lomi Lomi

HAVAJSKÁ MASÁŽ

Havajská masáž LOMI LOMI je označována za perlu mezi masážemi. Tato masáž má vysoký terapeutický, regenerační a relaxační účinek.

Masér na rozdíl od klasických masáží více využívá těžiště svého těla. Kromě prstů a dlaní pracuje především svými předloktími. Masíruje se olejem a to nejlépe v zahřátém stavu. Více ..

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž horkými lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je technika, kde se kombinují účinky speciálních tahů a nahřátých kamenů. Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté na teplotu kolem 37 - 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.

Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány - energetické dráhy.
Více ..

DORNOVA METODA

Dornova metoda je jemná manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta uvedou do správné polohy. Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit. Více ..

JAPONSKÁ MASÁŽ SHIATSU

Shiatsu znamená v překladu tlak prsty - je to japonská masážní technika, založená na východní léčebné tradici a západní fyziologii a psychologii. Shiatsu pracuje s akupunkturními dráhami a body za účelem obnovit přirozený tok vitální energie, a tak nastolit energetickou rovnováhu v těle.

Tuto techniku aplikuji s velmi pozitivními ohlasy již od roku 2001. Více ..

Rehafir - soukromá praxe
Holubova 713
530 03 Pardubice

více informací..
mapa..

IČ: 76514200

TEL. OBJEDNÁVKY:

fyzioterapie:
777 551 059

masáže:
774 339 225
kurz metody L. Mojžíšové


Rehafir - fyzioterapie - Mgr. Jana Jedličková a kol.
 
© 2020 rehafir.cz, Všechna práva vyhrazena •